Komunita Odborníkov
Spájame profesionálov zo sveta nehnuteľností
kúpa a predaj | projekt a realizácia
VIAC INFO
Showroom & Coworking
makléri & nehnuteľnosti | architekti & projekty
dodávatelia & remeselníci
VIAC INFO
Výborné Pracovné Prostredie
Designovo prepracované priestory so všetkými potrebnými službami
plne sa sústreďte na vašu prácu a to, čo vás baví.
VIAC INFO
Zasadačka - Meeting room
Možnosti zdieľanej zasadačky
VIAC INFO
Previous slide
Next slide

Kreatívne pracovné prostredie blízko centra Bratislavy

V My Residence Showroom & Coworking Bratislava nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje podnikanie v stavebníctve. Ponúkame Vám kreatívne a inšpiratívne pracovné prostredie, technickú podporu. Výborná dopravná dostupnosť, ideálne parkovanie.

My Residence Showroom & Coworking Bratislava

Náš koncept kombinácie Showroomu a Coworkingu  je do detailov premyslený. K dispozícii je mnoho argumentov, prečo práve my. Spolupracujte s nami a buďte o pár krokov pred vašou konkurenciou.

Fix Desk

samostatný stôl
uzamykateľná skrinka
24/7

Zasadacia miestnosť

zdieľaná zasadačka
kapacita 8-10 ľudí

Parkovanie

parkovisko obchodného domu
kapacita 400+

placeholder-for-map-2-o9f5qpx1opnw7a1e0363vyxbrh4zupyv1kcigm30k0

Výborná dopravná dostupnosť

križovvatka hlavných dopravných ťahov
dobre známa lokalita

Eventy

networkingy
školenia
prezentácie

Kuchynka

espresso kávovar
pitný režim
chladnička s mrazničkou
mikrovlnka

Showroom

výstavné panely 70x180cm
v hlavnom priestore

Internet

vysokorýchlostný internet
wi-fi
LAN pripojenie

Skladové priestory

uzamykateľné skladové priestory

Kancelárska technika

tlačiareň
skener
kopírka

Kaviareň

kaviarenské sedenie
menšie stolíky

Komunita

programy pre členov
online podpora
networking

Budujeme Komunitu

Náš Coworking nie je o prenájme kancelárskeho priestoru. Budujeme komunitu. Pravidelne organizujeme eventy, ktoré majú svoju štruktúru a základné moderovania stretnutí. Veľmi rýchlo sa tu zdokonalíte v prezentovaní seba samého a rovnako rýchlo tu spoznáte ostatných členov a naše možnosti vzájomnej spolupráce.

Naša Vianočná párty 2019 spojená s prípravou sushi, tento rok už po tretíkrát.

Prednáška o biznise v Singapure.

Degustácia tokajských vín.

Lokalita

My Residence Showroom & Coworking sa nachádza v Dome Kultúry na Ovsištskom nám. 1 v Petržalke. Zaparkujte na parkovisku Medveďovej 21 a ste pred našimi dverami.

Naši Partneri

Práve v My Residence Showroom & Coworking Vám umožní networking s profesionálmi z oblasti nehnuteľnosti z vášho odboru. V kancelárii spolu s vami budú pracovať dizajnéri, architekti, predajcovia nehnuteľností a ďalší profesionáli. Navzájom sa môžete inšpirovať a posúvať tak svoj biznis na vyššiu úroveň.

Coworking | Naši členovia

K dispozícii sú viaceré možnosti členstva. Naši členovia sú väčšinou skúsení podnikatelia, slušní a rozhľadení ľudia. Radi medzi sebou vítame aj mladých podnikateľov, s ktorými postupne meníme skúsenosti s novým pohľadmi na svet. 

Tento neformálny event mi už po druhý krát priniesol možnosť stretnúť a spoznať inšpiratívnych ľudí, ktorých skúsenosti z podnikania sú zase niečim novým. Dozvedel som sa tiež množstvo nových vecí o tom, ako fungujú procesy v iných biznisoch. Tento networking je tiež príležitosť na vytvorenie nových priateľstiev a nových obchodných spoluprác, pretože sa tu vždy objavia aj noví ľudia. Je to určite konštruktívne strávený čas.

Marek Zajac
vykonny marketing .sk

Účasť na týchto "networkingových" stretnutiach veľmi odceňujem, pretože je to príležitosť stráviť večer so zaujímavými ľudmi s priateľskej a čiastočne neformálnej atmosfére. Môžeme sa tak vzájomne obohatiť o naše skúsenosti, zároveň získať kontakty a byť si nápomocní pri realizáci ďalších projektov v budúcnosti. Pravidelná účasť na networkingoch nám umožňuje nadviazať bližšie vzťahy na osobnej aj profesionálnej úrovni.

Michal Kováč
Fatrafol

Čau Peto, akcia bola super. Je to výborná iniciatíva! Na budúci networking určite prídem.


Michal Kral
Reliart

Získané nové kontakty, zaujímavé a príjemné prostredie pre komunikáciu a stretnutia, proferionálny prístup organizátora. Môžem len odporučiť.

Fialka Róbert
Odvetrané fasády FunderMax

Pôdorys

5 pracovných miest v prednej časti a 2 pracovné miesta pre coworkerov v zadnej časti

Galéria

Pozrite si, ako vyzerajú priestory coworkingu My Residence Showroom & Coworking Bratislava. Priestory sme navrhli s ohľadom na efektívnu a príjemnú prácu. Práve preto u nás nájdete zasadačku, miestnosť na prácu aj privátnu kaviareň.

Showroom v My Residence Showroom & Coworking

V priestoroch coworkingu sa nachádza aj showroom. Nájdete tu talianske dlažby Mirage, inteligentné riadenie domácich technológii Domotron, vodovodné batérie Grohe, ktoré môžete používať vo svojich projektoch.

Vystavovateľ v ňom predvádza talianske dlažby prvotriednej kvality, ktoré môžete aj vy ponúknuť svojim klientom. Ohmatať si kvalitnú kameninu vám podnieti kreavitu pri vytváraní dizajnérskeho návrhu a pomôže vizualizovať si svoj návrh.

Blog

Pár zaujímavých informácií.

Cenník

Ceny platia pre tých, ktorí sa pravidelne zúčastňujú našich networkingov a/alebo dávajú nám príležitosť ponúknuť naše obklady a dlažby, prípadne služby architektov svojím kontaktom. A tak budujeme komunitu profesionálov zo sveta nehnuteľností. Ceny sú konečné. Nie sme platcami DPH.

Rešpektujeme, ak sa Vám páči náš koncept, ale z vašich súkromných dôvodov nám nechcete dávať referencie / kontakty na vašich zákazníkov. Ak máme voľnú kapacitu môžete využívať naše služby, cena balíčkov členského je dvojnásobná. 

Denný vstup

20

/ deň

prístupnosť 8 - 16 hod
káva
voda

Networking klub

300

/ ročne

ranná káva
večerné networkingy
občerstvenie

Stôl

200

/ mesačne

stôl, stolička
uzamykateľná skrinka
prístupnosť 24/7
zasadačka
káva, voda, chladnička
networking ranná káva

Stôl + Networking klub

220

/ mesačne

stôl, stolička
uzamykateľná skrinka
prístupnosť 24/7
zasadačka
káva, voda, chladnička
networking ranná káva
večerné networkingy
občerstvenie

Networking klub

Medzi naše aktivity patrí aj vyhľadávanie podobne zmýšľajúcich ľudí ako sme my. Pravidelne pripravujeme ranné kávy a večerné networkingy pre členov nášho klubu. Na našich networkingoch sú vítaní aj predstavitelia firiem, ktoré nám vedia spestriť program, naučiť nás niečo a možno aj ponúknuť. Vyhľadávané sú témy životného štýlu, cestovania, degustácie, obchodného vystupovania,… Na večerných stretnutiach uprednostňujeme ľahšie témy a zábavu. 

Počas roka sa na večernom networkingu stretneme aspoň 6x a rovnako na rannej káve aspoň 6x.

Stôl

Kto pracuje v našich priestoroch má k dispozícii stôl, ktorý je určený len jemu. K dispozícii je zasadačka, tlačiareň, káva a komunita, ktorú okolo seba aktívne tvoríme.

Biznis

Tešíme sa  z toho, že na našich networkingových stretnutiach sa prepojilo mnoho ľudí. Naši členovia ale aj bývalí členovia dodnes spolu aktívne spolupracujú a vďaka My Residence Showroom & Coworking úspešne profitujú. 

Členstvo

Ak sa chcete stať členom alebo získať viac informácii, napíšte nám alebo zavolajte.

Návrat hore