Rok po neoficiálnom otvorení v prešovskom coworkingu

Náš My Residence Showroom & Coworking Prešov sa po prvom roku od neoficiálneho otvorenia zastabilizoval. Všetky akútne práce na priestoroch sú hotové. Postupne ešte pribúdajú drobnosti, ktoré spríjemňujú život v coworkingu a showroome. Na začiatku sme silno chceli obsadiť čo najviac stolov či výstavných panelov, aby sa začala vracať investícia do priestorov a nájom s energiami. Pomaly si začínajú viacerí naši členovia a sympatizanti uvedomovať rozdiel medzi kancelárskym pracovným miestom a členstvom v komunite. Úprimne mám z toho veľkú radosť, pretože práve o tom, je náš koncept.

 

Prešovské pracovné prostredie

Žijeme v prostredí mesta Prešov, ktoré je málo motivujúce k výnimočným výkonom, či podnikaniu ako takému. Viem porovnať aktívny podnikateľský život v Prešove, Bratislave a Singapure. Sú to priepastné rozdiely a kto to nezažil, ťažko tomu bude rozumieť.

Cieľom My Residence Showroom & Coworking je vytvoriť atraktívne podnikateľské prostredie, ktoré členov motivuje k vyšším výkonom, efektívnejšej práci, k otvorenosti spolupracovať, vzájomne sa podporiť. Nájdete tu oporu a podporu 🙂 Väčšina členov sú aktívny podnikatelia so skúsenosťami, ale radi medzi sebou privitame mladé tváre, plné elánu a túžbe po niečom novom a vzrušujúcom vo svete biznisu.

 

3 druhy podujatí (eventov)

Aktuálne sa cca každé 2 – 3 týždne stretávame na štvrtkových večerných akciách a v približne rovnakom intervale na rannej piatkovej káve. Účelom týchto eventov je neformálny networking. Sú to veľmi príjemné akcie a sme veľmi radi, že v pomerne veľkom počte sa zúčastňujú aj košickí podnikatelia.

Neformálny networking je fajn, ale ako coworking manager pripravujem ďalší typ eventov, na ktoré budem jednotlivo pozývať členov s podobnými záujmami. Cieľom týchto stretnutí je aktívne riešiť a pripravovať spoločné projekty. Už teraz sa teším, ako o rok napíšem článok o našich spoločných podnikateľských projektoch.

 

Novinka – už fungujeme aj v Bratislave

Dôležitá vec na záver: bratislavský My Residence Showroom & Coworking Bratislava je zrekonštruovaný!!! Máme prvých dvoch coworkerov a dvoch showroom partnerov. Ideme na to!

 

Hodnotenie

Druhá dôležitá vec na záver: hodnotenie coworking manažéra Prešov, Bratislava: s priebehom projektu coworkingu som veľmi spokojný, prináša mi to veľkú radosť, teším sa na ďalšie míľniky a na kvalitných členov. Úplne super, len tak ďalej.

Návrat hore