Virtuálne stretnutia

Buďme efektívni, vážme si čas. Veľakrát sa veci dajú vyriešiť za pár minút. Ušetrením času za stretnutiami dokážeme vybaviť násobne viac stránok, jednoduchšie zladíme ostatných účastníkov stretnutia.

Cisco Webex Meetings

zaregistrujte sa tu: www.webex.com
stiahnite si aplikáciu zadarmo a buďte moderní:

Keď sedíme nad projektom, nepotrebujem si ho tlačiť na výkresy. Hlavne ak sú dokumenty príliš veľké. Do výkresov, vizualizácií, fotografií si vieme robiť poznámky rôznymi farbami, ukladať poznámky, celé stretnutie zaznamenať a vrátiť sa k rozhovoru po jeho skončení, ak máte web kameru vidíme sa. 

Pregooglil som internety, poradil sa so známymi a vybral som pre naše potreby riešenie od spoločnosti Cisco. Mnoho funkcií, mnoho možností. Na začiatok nepotrebujete nič špeciálne. Počítač, mobil. Jednoduchá inštalácia, jednoduché používanie. Ak stretnutie organizujeme my, neriešite nič, len klik na „join“, čím sa pridáte k vytvorenému stretnutiu. 

Vo virtuálnom priestore si vytvorím virtuálnu miestnosť, v dohodnutý čas si kliknete na odkaz a jednoducho vstúpite do miestnosti. V prípade, že si to situácia vyžaduje, zdieľame si obrazovky za účelom spoločného sledovania dokumentov. 

Návrat hore